Pytloun Grand Hotel Imperial

Featured - slides

Pytloun Grand Hotel Imperial

V současné době hotel poskytuje ubytování v pokojích kategorie Superior, Deluxe a Design.

Každý z pokojů kategorie Design navrhl jiný architekt nebo studio a ve svém celku tedy hotel funguje jako UNIKÁTNÍ GALERIE SOUDOBÉHO ČESKÉHO INTERIÉROVÉHO DESIGNU, kde si jednotlivé artefakty můžete vyzkoušet na vlastní kůži.

Vedle ateliérů zvučných jmen jako jsou Chybik+Kristof Architects, Ateliér Kunc nebo Petr Stolín se na designu pokojů podíleli členové sdružení architektů Czech Deco Team v čele s jeho uměleckým ředitelem Bořkem Šípkem.

Nově zrekonstruovaný hotel tedy nyní poskytuje kvalitní ubytování a stravování na špičkové světové úrovni. Navazuje na prvorepublikovou tradici maximální vstřícnosti k ubytovaným hostům, a to jak profesionální úrovní a vysokou kvalitou poskytovaných služeb, tak i zcela ojedinělým pojetím.

Moderní technologie hostům v maximální možné míře usnadní pobyt ve všech jeho fázích – od rezervace a check-inu přes ovládání pokojových prvků pomocí chytrých aplikací a využití všech služeb hotelu stylem „užívejte nyní, zaplaťte na závěr“, až po hladký check-out včetně možnosti okamžitého hodnocení Vámi právě využitých služeb.

Hotelové pokoje nabízejí vysoký standard na úrovni Superior a Superior  Deluxe, hotelová restaurace Zlatý Kohout pak to nejlepší z moderní české kuchyně k obědu i k večeři a pestré snídaně v podobě bufetové nabídky studených i teplých pokrmů.

3 důvody proč se ubytovat u nás


Konference


Hotel je přátelský k Vašim domácím mazlíčkům


Snídaně

Speciální nabídky