Customer reviews

 

Very good

Stay was nice, good clean rooms, service was fine, breakfast was very good, thank you for taking care!
Calin Lucian Cucer
1-Aug-2019

Hotel response

Dear Mr. Cucer, thank you for choosing Pytloun Grand Hotel Imperial for your stay. We are pleased that you enjoyed us and we look forward to your next visit. Reception of Pytloun Grand Hotel Imperial

Excellent

Lovely hotel, rooms very well appointed, easy parking, GREAT FOOD at the restaurant, very helpful staff.
Hotel guest
21-Jul-2019

Hotel response

Dear Mrs. Zimmerman, thank you for choosing Pytloun Grand Hotel Imperial for your stay. We are pleased that you enjoyed us and we look forward to your next visit. Reception of Pytloun Grand Hotel Imperial

Excellent

Krásné pokoje, výborné jídlo, milý personál a báječná silvestrovská oslava.
Hotel guest
9-Jan-2022

Hotel response

Dobrý den, Simono, moc děkujeme za krásné hodnocení a jsme rádi, že se Vám líbila Silvestrovská zábava. Krásný den, Karolína Front Office Manager.

Excellent

Příjemné prostředí, skvělé snídaně, splnil očekávání
Hotel guest
5-Jan-2022

Hotel response

Dobrý den, pane Mariane, mockrát děkujeme za krásné hodnocení a doufáme, že se k nám v budoucnu ještě vrátíte. Karolína Roudnická, Front office manažer.

Excellent

Velmi příjemný personál, luxusní ubytování a perfektní služby. Snídaně v hotelové restauraci prvotřídní.
Hotel guest
18-Dec-2021

Hotel response

Dobrý den, Heleno, velice mě těší, že jsme splnili Vaše očekávání a že se Vám u nás líbilo, budeme se těšit někdy příště, Front office manager Karolína Roudnická.

Excellent

Krásný romantický víkend, byli jsme velmi spokojeni.
Hotel guest
13-Dec-2021

Hotel response

Dobrý den, Tomáši, moc děkujeme a jsme rádi, že jste si víkend užili, Front Office Manager Karolína Roudnická.

Excellent

Bylo vše úplně super,doufám ,že se brzy zase vrátíme
Hotel guest
28-Nov-2021

Hotel response

Dobrý den, Petře, moc děkujeme za Vaše hodnocení, budeme se těšit na Vaší další návštěvu, Front Office Manager Karolína Roudnická.

Excellent

Pobyt v hotelu byl velmi příjemný, skutečně není co vytknout. Ochota a vstřícnost personálu, krásný pokoj, vynikající restaurace. Rádi se budeme vracet.
Hotel guest
19-Nov-2021

Hotel response

Dobrý den, Bronislave, děkujeme za využití našich služeb a jsme rádi, že jsme Vám vyplnili Vaše očekávání. Budeme se těšit někdy příště. Front Office Manager, Roudnická Karolína.

Excellent

Krásné ubytování, skvělá pestrá snídaně a perfektní servis na recepci.
Hotel guest
17-Nov-2021

Hotel response

Krásný den, Lindo, mockrát děkujeme za krásné hodnocení. Budeme se těšit někdy příště. Front Office Manager, Karolína Roudnická.

Excellent

Ubytovat se zde dalo od 14:00 hodin, kdyz jsme přijeli asi v půl 2, řekli nám, že pokoj ještě není pripraven, tak jsme se vrátili o 45 min později, ale slečna recepční nám oznamila, že pokoj není stále uklizen, jako omluvu jsme dostali lahev prosecca, kterou jsme omylem s přítelem rozbil, tak nám dali zdarma ještě jednu lahev, takže jsme byli velice spokojeni, ze nám to čekání slečny z recepce pěkně vykompenzovali ?. Hotel byl krasny, prostorná hala s malým občerstvením a hotelová restaurace na vysoké úrovni. Obsluha restaurace byla velmi příjemná, pan se o nás staral jako o vlastní ?. Děkujeme
Kateřina Rainerová
8-Nov-2021

Hotel response

Krásný den, Kateřino, děkujeme za Váš komentář. Jsme rádi, že recepce pohotově zareagovala a udělala Vám radost v podobě prosecca. Front office manager Karolína Roudnická.

Very good

Krásný hotel. Drobné nedostatky v údržbě (ovládání TV, závěsů apod. )
Hotel guest
23-Oct-2021

Hotel response

Dobrý den, Zbyňku, děkujeme za využití našich služeb a hodnocení. Krásný den, Karolína front office manager.

Excellent

very polite and helpful staff
Hotel guest
13-Oct-2021

Excellent

Sice se vloudila chybka do rezervačního systému a při příjezdu jsme zjistili, že vlastně rezervaci nemáme, ale slečna v recepci rychle problém vyřešila a ubytovala nás se slevou v Pytloun City Boutique, kde se nám velmi líbilo. Na večeře jsme docházeli do nedaleké restaurace Zlatý kohout v Pytloun Grand Hotel Imperial , kde výborně vaří a je zde velmi milý a ochotný personál.
Hana Bémová
7-Oct-2021

Hotel response

Dobrý den, paní Bémová, velice mě mrzí nesrovnalost s Vaší rezervací, ale jsem moc ráda, že alternativa v našem sesterském hotelu se Vám líbila. Děkujeme za Vaše hodnocení a návštěvu v síti Pytloun Hotels. Karolína, Front office manager.

Very good

Skvělý personál a dobré jídlo. Ubytování průměrné dobré. Pokoj mohl být lépe vyluxován před naším příjezdem. Měli jsme potíže s akceptací voucheru a vyúčtování ještě není zcela dořešeno. Ale vyšli nám vstříc. Placené parkovné 200,- na den někoho možná odradí. Snídaně v určitou hodinu je při plném hotelu trochu problém. Ve smyslu kapacity, že někdy musíte čekat na volný stůl.
Hotel guest
5-Sep-2021

Hotel response

Dobrý den, paní Secká, velice děkujeme za Váš komentář a za Vaši návštěvu. Omlouváme se tímto za určité nedostatky a pevně věříme, že i přes určité chybičky se k nám vrátíte. Front office manager, Karolína Roudnická.

Excellent

Pěkné ubytování, dobré jídlo, příjemné jednání. Byli jsme spokojeni.
Hotel guest
13-Aug-2021

Hotel response

Dobrý den, paní Hejlková, velice nás těší Váš komentář, moc děkujeme za využití našich služeb. Front office manager, Karolína Roudnická.

Very good

Celkově pobyt hodnotím pozitivně, ale vzhledem k ceně a “značce” mám i nějaké připomínky. Pokud si vyberu a připlatím za designový pokoj, očekávám, že na něm bude vše jak má být. Měly jsme pokoj s Ještědem a osvětlení pod postelí bylo již z větší části nefunkční. Další poněkud nešťastná záležitost je zrcadlo, které je pouze v koupelně u umyvadla, přestože místo na zdi nebo na skříni u dveří na něj je. Velmi nepraktická je také velikost umyvadla, které je poměrně malé a voda tak je skoro všude, což se projevuje i na skříňce pod ním. Z kosmetických potřeb bych očekávala, že v případě ubytování dvou osob, budou k dispozici alespoň dva sprchové gely, když už je avizováno, že bude tohle k dispozici. A jelikož nebylo k dispozici tuhé mýdlo, tak toho gelu opravdu velmi nebylo. Koupelna je efektně prosklená, žel v designových pokojích se nemusí nutně ubytovat jen páry a z nějakého důvodu jsem si myslela, že půjde koupelna třeba zatáhnout, což je jen můj problém a vyřešily jsme si ho po svém s kamarádkou, ale asi by nebylo špatné v popisu tohle zmínit. Snídaně naprostý standard. Neoslní ani nenadchne, třetí den už by mě nebavila. Chyběly mi např. lívanečky a v hotelu takového jména mi přijde smutné, že kečup je snad ten nejlevnější na trhu a opravdu není chutný. Buchty jsou také ze slabšího soudku. Prostor restaurace je ale poněkud nešťastně řešen a člověk musí obejít buď celou restauraci a nebo se neustále musí někomu vyhýbat, jelikož je ulička poměrně úzká pro větší množství lidí. Interiér recepce je krásný, recepční vstřícné a milé.
Hotel guest
8-Aug-2021

Hotel response

Dobrý den, paní Valášková, těší nás, že jste využili služeb našeho hotelu. Určité nedostatky. Váš komentář bereme v potaz pro zlepšení. Front office manager, Karolína Roudnická.

Excellent

Velmi oceňuji rozmanitost designových pokojů. Myslím, že si vybere opravdu každý.
Hotel guest
2-Aug-2021

Hotel response

Dobrý den, Petře, mockrát děkujeme za využití našich služeb a designových pokojů a pevně věříme, že přijedete vyzkoušet i jiný z nabízených pokojů ve stejné kvalitě. Front office manager, Karolína Roudnická.

Excellent

Pobyt byl příjemný. Personál je ochotný. Snídaně byla výborná. Pokoj byl čistý a pohodlný.
Soňa Krčová
31-Mar-2021

Hotel response

Dobrý den, paní Krčová, děkujeme vám za zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jsme vyplnili Vaše očekávání. S pozdravem, Ondřej Soukup Front Office Manager

Excellent

Po týdnu ještě nebyla vrácena vratná záloha ve výši 2000 Kč.
Hotel guest
26-Mar-2021

Hotel response

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaší návštěvu a zpětnou vazbu. Předautorizaci Vaší karty jsme zrušili automaticky v den Vašeho odjezdu. Je možné, že se tato transakce zdržela na straně Vaší banky. V případě poskytnutí vícero detailů nás, prosím, neváhejte kontaktovat. S pozdravem, Ondřej Soukup Front Office Manager

Very good

Vse v poradku krome vraceni zalohy 2000, ktera je uz tyden po pobytu zablokovana a jeste neni vracena. Jinak personal byl slusny a vse hezky pripravene.
Hotel guest
3-Feb-2021

Hotel response

Dobrý den, děkujeme Vám za zpětnou vazbu a Vaší návštěvu. Velice nás mrzí komplikace s navrácením zálohy. Předautorizace automaticky rušíme v den odjezdu, proto je možná prodleva na straně banky. S pozdravem, Ondřej Soukup Front Office ManagerMade with by Bookassist

Reservations online