Cafe Imperial

Bar ve stylovém designovém prostředí Café Imperial má nový program a zbrusu novou nabídku prvotřídních alkoholických i nealkoholických nápojů. Ta obsahuje kvalitní vína domácí i zahraniční provenience a vysoce kvalitní vyzrálé rumy z celého světa, různé druhy ginu nebo blended i single malt whisky. Nechybí ani kvalitní francouzské koňaky, mexické tequily, moravské slivovice a mnoho dalších.

Nabízíme také široký výběr míchaných nápojů, které osvěží a rozproudí krev – je nám jasné, že u nás chcete nejen degustovat, ale také naplno si užít horečku nejen sobotní noci.

K tomu všemu u nás najdete výběr hudby podle vlastní volby – večírek je váš, a ať je vaše momentální rozpoložení jakékoli, věříme, že si vyberete: jazz nebo funky, zemitý house nebo příjemný chill-out, to všechno je tu jen a jen pro vás. Různým hudebním žánrům jsme se ostatně rozhodli zasvětit tematické večery s live DJs – sledujte nás na facebook.com/cafeimperialliberec a budete mít dokonalý přehled o tom, kterou párty u nás nechcete propást.


Bar je otevřen od středy do soboty od 17 hodin odpoledne do 2 do rána – zábava ale nekončí, dokud se u nás bavíte vy!

Při speciálních příležitostech je prostor možné posuvnou stěnou oddělit od hotelové lobby a vytvořit tak svébytné prostředí s vlastním hygienickým zázemím. Je tak jako stvořený pro svatební hostiny nebo jiné akce pro 30 až 60 osob – to při využití přilehlého VIP salonku v patře s prosklenou stěnou skýtající výhled na dění v baru. K baru také přiléhá taneční Velký sál s kapacitou až 160 osob – kombinace těchto tří prostor tak v úhrnu pojme až 220 účastníků!

Made with by Bookassist

Online rezervace