Aktuality

Featured - slides

Aktuality

 

Prosinec

VÁNOČNÍ A SILVESTROVSKÉ KOUZLO V PYTLOUN HOTELS

 
Přijměte pozvání na dva jedinečné večery v PYTLOUN HOTELS. Letos pro Vás máme připravené něco opravdu výjimečného: speciální štědrovečerní menu a bohatý silvestrovský bufet.

Rezervujte si svůj vánoční a/nebo silvestrovský pobyt u nás a užijte si tyto sváteční večery bez starostí. Navíc večeře jsou zahrnuty v ceně ubytování.
 
Pokud bydlíte kousek od nás, určitě můžete využít nabídku samostatné štědrovečerní večeře  nebo silvestrovské oslavy a noc strávit v pohodlí domova. 
 
Vánoce a Silvestr jsou časy plné radosti, pohody a nezapomenutelných chvil. Tak si je dopřejte. V PYTLOUN HOTELS o Vás bude královsky postaráno.
 
 
Neváhejte s rezervací:
Těšíme se na Vás.
 

 

Červen - Srpen 2023

1 + 1 JÍZDENKA NA LANOVKU SKALKA ZDARMA
 

Objevte krásy okolí Liberce a využijte zvýhodněnou jízdenku na lanovku Skalka. Ve spolupráci se Ski Ještěd jsme připravili tuto exkluzivní nabídku pouze pro naše hotelové hosty. Jízdenky zakoupíte na recepci hotelu. 


 

Březen 2023

NOVÉ MENU Á LA CARTE V RESTAURACI ZLATÝ KOHOUT 

Naše stylová restaurace Zlatý kohout představila nové menu á la carte. Šéfkuchař Jakub Ruman sestavil menu plné mezinárodních chutí s využitím prvotřídních surovin lokálních ekofarem.
 
Z menu vybíráme na příklad Pomalu pečený vepřový bůček z Ekofarmy Tanvald, červené zelí s jablky, šťouchané brambory v listovém těstě nebo vepřová žebra z Ekofarmy Tanvald v pomerančové marinádě, celerový coleslaw, domácí chléb. Pro ty, kdo mají radši lehčí stravu menu nabízí mix salátů s balkánským sýrem, medovo-lanýžový dresink.
 
Otevřeno máme každý den od 17:00 do 21:30. Rezervace na telefonním čísle: +420 608 822 822
 
Celé menu naleznete zde 
 
Těšíme se na Vás!
 
.  

 

Březen 2023

 

SALOMON JEŠTĚD SKYRACE 2023 STARTUJE JIŽ 15. DUBNA! 

Již 15. dubna vypukne pod Ještědem Salomon JEŠTĚD SKYRACE 2023, které je pro letošní rok opět vypsané jako Mistrovství ČR ve Skyrace a my, jako hrdý partner vás zveme k tomu být u toho. Vybírat můžete z tras na 22km, 13km a 6km a těšit se na stylové medaile a bohatý startovní balíček. Veškeré info o závodě a registrace naleznete přímo na webu: https://1url.cz/@JESTED_SKYRACE_2023


 

Listopad 2022

Salomon WINTER SKYRACE 2022 startuje již 3. prosince! 

Jako oficiální partner vás zveme na další ročník Salomon WINTER SKYRACE. Přijďte si ku příležitosti zakončení běžecké sezóny pod Ještědem zazávodit na trasách 6, 13, nebo 21 km a poznejte pravou zimní ještědskou atmosféru. Součástí závodů je i Canicross, vezměte tedy s sebou i svého pejska. Samozřejmostí je i originální finisherská medaile, čelenka a bohatý startovní balíček. JESTEDSKYRACE si pro vás k tomu připravili kvalitní zázemí, super jídlo a i nějaký ten svařáček.

Detaily akce a registraci naleznete ZDE

#DYCKYJESTED

 

 

 


Červenec 2022

Nový věrnostní program "PYTLOUN FAMILY"

Připravili jsme a spustili jsme pro vás nový věrnostní program "PYTLOUN FAMILY".

Náš věrnostní program nabízí a odměňuje Vaši věrnost slevami a dalšími výhodami. Čím více pobytů u nás zrealizujete, tím vyšší slevu od nás obdržíte.

Věrnostní program "PYTLOUN FAMILY" platí pro všechny hotely a restaurace PYTLOUN HOTELS.

Popis všech výhod včetně online registrace naleznete ZDE.

 


Červen 2022

Relaxační masáže - rozšířená nabídka

Relaxační masáže v našem hotelu jsme rozšířli o nové - například o Lymfatickou masáž nebo Skořicový zábal. Neváhejte a přijeďte je vyzkoušet. Kompletní nabídku relaxačních masáží naleznete ZDE.


Restaurace Zlatý Kohout - nový jídelní lístek

Představujeme Vám nové menu - jídelní lístek á la carte a nový nápojový lístek - v hotelové restauraci Zlatý Kohout, které pro Vás připravil tým kuchařů pod vedením Jiřího Holce. Při výběru ingrediencí preferujeme lokální dodavatele a čerstvé produkty, zároveň s vysokou kvalitou všech pokrmů. Budeme rádi, když ná navštívíte a ochutnáte.


Květen 2022

Méďa Pytlounek - maskot PYTLOUN HOTELS pro malé i velké

Náš Méďa Pytlounek se už těší na Vaší návštěvu. Můžete si ho případně zakoupit na naší recepci a odvézt si ho s sebou domů.

 


Duben 2022

 

Pytloun Grand Hotel Imperial je pro vás již vyzdoben a připraven na Velikonoce. Těšíme se na vaši návštěvu.

 


Únor 2022

Tématické pobytové programy

I pro tento rok jsme pro Vás připravili speciální tématické pobyty. Věříme, že si vyberete. Nabídky naleznete ZDE.

 


Prosinec 2021

 

 


Květen 2021

HARMONIZACE POMOCÍ SOMAVEDIC

Abychom Vám pobyt u nás ještě více zpříjemnili, a protože chceme, abyste se u nás opravdu cítili dobře, vybavili jsme náš hotel přístroji Somavedic, která napomáhají vytvořit harmonické prostředí. Věříme, že u nás budete moci kvalitně regenerovat, a když budete odjíždět budete plni fyzické i psychické harmonie.


Duben 2021

LANOVKA NA JEŠTĚD ZDARMA

Pro naše hosty máme připravnou zpáteční jízdenku lanovkou na Ještěd zdarma. Nabídka je platná na období od 1.5.2021 - 31.10.2021, při minální délce pobytu 2 noci.
Pozn.: Lanovka jezdí v měsících květen, červen, září, říjen o víkendech a státních svátcích; v měsících červenec a srpen jezdí denně.


Březen 2021

PODPORUJEME ZDRAVOTNÍKY

Akce na podporu zdravotníků, kterou založil a zaštiťuje Lukáš Pytloun, stále běží - www.dekujemeallinclusive.cz . Je to poděkování naše, našich hotelových partnerů a všech, kteří přispěli, za péči o nemocné nejen na COVID-19. Všem děkujeme.

 


Únor 2021

JIZERSKÁ 50

Jako každý rok jsme partnerem a sponzorem tradičního závodu 54. ČEZ JIZERSKÁ 50, který se tento rok pojede 12.-14. února.  I přes všechna vládní omezení se tento prestižní závod bude konat a PYTLOUN HOTELS bude samozřejmě u toho. Sláva Vítězům čest poraženým.

          

 


Prosinec 2020

PODPORUJEME KULTURU

Jsme hrdým partnerem hudebního projektu #kulturaprezije

 


Říjen 2020

Samoobslužný kiosek v lobby hotelu.

Chcete se vyvarovat frontám na recepci hotelu při přihlášení nebo odhlášení z hotelu? Máme pro Vás připravený samoobslužný kiosek, kde si sami zajistíte tyto dvě služby. Kolegové v hotelu Vám budou samozřejmě na místě k dispozici.
Check-in a Check-out lze provést i přes mobilní aplikaci "MyAlfred".

Aplikaci "MyAlfred" si můžete stáhnout zde: Android App nebo iPhone App .


Červenec 2020

Naši nabídku doplňkových služeb jsme rozšířili o možnost zapůjčení koloběžky.
Našim hostům je k dispozici denně a cena půjčení je 100,- Kč / hodina.

Pokud si rezervujete jeden z našich 37 unikátních Design pokojů, máte v rámci ceny pokoje půjčení koloběžky ZDARMA (denně 60 min.).

Pro rezervace prosím kontaktuje hotelovou Recepci.

 

3 důvody proč se ubytovat u nás


Konference


Hotel je přátelský k Vašim domácím mazlíčkům


Snídaně

Speciální nabídky